Uległeś wypadkowi w pracy?

Oferujemy pomoc w zakresie możliwości uzyskania wyższego odszkodowania, środków na rehabilitację oraz wizyt u psychologa.
Wypadek w pracy

KONSEKWENCJE WYPADKU W PRACY

Mało kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego jakie konsekwencje może nieść ze sobą udział w wypadku w pracy. Niewiedza oraz brak wyobraźni powodują, że najczęściej ignoruje się czynniki, które towarzyszą tego typu zdarzeniu. Osoba uczestnicząca w wypadku nie wie do końca jakie powinna wykonać działania aby w pełni skorzystać z praw przysługujących w takiej sytuacji.

Jest kilka obszarów, w których możecie Państwo liczyć na pomoc naszej Fundacji, są to przede wszystkim:

 • Problemy na tle psychologicznym
  Bardzo często częściowo ukrytym następstwem udziału w wypadku w pracy są problemy na tle emocjonalnym i  równowagi psychicznej. Dotykać to może bezpośrednio osoby biorące udział w zdarzeniu jak również świadków czy też rodzinę. Trauma, awersja, zniechęcenie to tylko część objawów, które często się diagnozuje. Oferujemy pełne wsparcie w dotarciu do Poradni psychologicznej oraz konkretnych specjalistów.
 • Wysokość odszkodowania
  Nie zdajemy sobie sprawy jak często wypłacane z polisy świadczenia są zaniżane zdecydowanie poniżej faktycznie przysługującej nam kwoty. Walka z dużymi firmami ubezpieczeniowymi w pojedynkę mija się z celem. Pomagamy w kwestii uzyskania pełnych przysługujących kwot z odszkodowań
 • Problemy zdrowotne
  Bardzo często następstwem udziału w wypadku w pracy mogą być problemy zdrowotne. Niezbędna jest pomoc specjalistyczna, rehabilitacja, leki, zabiegi, operacje… Pomagamy w finansowaniu kosztownego często leczenia oraz doborze odpowiednich specjalistów.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNEJ POMOCY

Od bezpłatnej porady prawnej, przez pomoc w uzyskaniu rehabilitacji aż po wizytę u psychologa – kompleksowo świadczymy pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

  NAPISZ - POMOŻEMY.

  Uległeś wypadkowi w pracy? Twoje odszkodowanie jest za niskie? Potrzebujesz pomocy i wsparcia - Wypełnij formularz