ikona FAQ

Czy jest jakiś konkretny termin w jakim powinienem zgłosić się do Krajowego Punktu Pomocy Poszkodowanym od momentu wypadku?

Generalnie jest możliwość dochodzenia odszkodowań nawet do 20 lat od zaistniałego zdarzenia. Nie mniej jednak zachęcamy do jak najszybszej reakcji – właściwie najkorzystniejszym rozwiązaniem jest aby pierwszą linią kontaktu był Krajowy Punkt Pomocy Poszkodowanym.

ikona FAQ

Jakie korzyści uzyskam zgłaszając się do Krajowego Punktu Pomocy Poszkodowanym ?

Każda osoba, która zgłosi się do Krajowego Punktu Pomocy Poszkodowanym może liczyć na fachową pomoc oraz opiekę prawną w zakresie uzyskania odpowiednich informacji w ramach konsultacji, odszkodowania oraz prawidłowego postępowania formalnego. Ponadto K.P.P.P. pomaga w uzyskaniu pomocy u psychologa czy też pośredniczy w możliwości kredytowania środków na rehabilitację, które mogą być finalnie pokryte np: z uzyskanego odszkodowania.

ikona FAQ

W jakich sytuacjach mogę się zgłosić do Krajowego Punktu Pomocy Poszkodowanym?

Każdy wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy, błąd medyczny lub jakiekolwiek inne zdarzenie w obliczu którego są osoby poszkodowane kwalifikuje się do zgłoszenia do Krajowego Centrum Pomocy Poszkodowanym.

ikona FAQ

W jakim celu mam się zgłosić do Krajowego Punktu Pomocy Poszkodowanym?

W ramach Krajowego Centrum Pomocy Poszkodowanym przyjmujemy wszystkie zgłoszenia od osób zgłaszających się po wypadkach celem analizy przypadku i zapewnieniu odpowiedniej pomocy i opieki oraz uzyskania odpowiedniego odszkodowania / zadośćuczynienia z tytułu zaistniałej sytuacji.

    NAPISZ - POMOŻEMY.

    Masz jakieś dodatkowe pytania? Potrzebujesz pomocy i wsparcia - Wypełnij formularz